Партнери

Малопольске освітнє товариство


МТО є освітнєю недержавною організацією, яка розташована в Південно-Східній Польщі у місті Новий Сонч. Організована у 1988 році колективом батьків та вчителів, активних у русі Солідарності. MTO керує незалежною середньою школою у Новому Сончі, Splot, створеною у 1989 році. Організація співпрацює з батьками, вчителями та молоддю в Центральній і Південно-Східній Європі.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»


    ХМЦСССДМ "Довіра" Департаменту сім’ї, молоді та спорту є спеціальним закладом, що надає соціальні    послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Центр створений у 1992 році. Свою діяльність Центр здійснює через спеціалізовані формування - соціальні служби.

Харківський центр волонтерів


    ХОМОО "Харківський центр волонтерів" була створена в 2007 р. з метою розвитку волонтерського руху і активного залучення молоді в реалізацію соціальних програм. До складу організації входять студенти, представники студентського і шкільного самоврядування, інших громадських організацій-партнерів. Основним напрямком діяльності є комплексна підготовка волонтерів для здійснення соціальної роботи, пропаганди здорового способу життя, сприяння розвитку лідерських якостей і творчого потенціалу активної молоді.